přeskočit na navigaci

Plastová okna ceník

Ceník oken a dveří

Vítejte v elektronickém ceníku plastových oken a dveří firmy Gerappa s.r.o., prostřednictvím formulářů sestavte svou poptávku. Vyberte z následujících kategorií, případné bližší poznámky připiště dle potřeby do příslušné kolonky.


Jednodílné plastové okno

Jednodílné plastové oknoJednodílné plastové okno, námi vyráběná plastová okna užívají šestikomorový systém Schüco Corona SI 82 a dosahují hodnoty tepelného prostupu U= 1,1 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,2 W/m²K s ocelovou výztuhou. Ocelovou výztuhu o různé síle vkládáme do oken již od nejmenších vyráběných rozměrů. Síla výztuhy se samozřejmě pohybuje podle velikosti okna a jeho statického namáhání.

  

Dvoudílné plastové okno

Dvoudílné plastové oknoDvoudílné plastové okno, námi vyráběná plastová okna užívají šestikomorový systém Schüco Corona SI 82 a dosahují hodnoty tepelného prostupu U= 1,1 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,2 W/m²K s ocelovou výztuhou. Ocelovou výztuhu o různé síle vkládáme do oken již od nejmenších vyráběných rozměrů. Síla výztuhy se samozřejmě pohybuje podle velikosti okna a jeho statického namáhání.

  

Třídílné plastové okno

Třídílné plastové oknoTřídílné plastové okno, námi vyráběná plastová okna užívají šestikomorový systém Schüco Corona SI 82 a dosahují hodnoty tepelného prostupu U= 1,1 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,2 W/m²K s ocelovou výztuhou. Ocelovou výztuhu o různé síle vkládáme do oken již od nejmenších vyráběných rozměrů. Síla výztuhy se samozřejmě pohybuje podle velikosti okna a jeho statického namáhání.

  

Čtyřdílné plastové okno

Čtyřdílné plastové oknoČtyřdílné plastové okno, námi vyráběná plastová okna užívají šestikomorový systém Schüco Corona SI 82 a dosahují hodnoty tepelného prostupu U= 1,1 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,2 W/m²K s ocelovou výztuhou. Ocelovou výztuhu o různé síle vkládáme do oken již od nejmenších vyráběných rozměrů. Síla výztuhy se samozřejmě pohybuje podle velikosti okna a jeho statického namáhání.

  


Poptávka je nezávazná, nejste-li si jisti některými údaji, můžete kdykoli sestavování poptávky přerušit a volně se pohybovat po webu, systém Plastová okna a dveře ceník si, v případě, že jste již některou z položek definovali, obsah poptávky pamatuje, stejně jako Vaše kontaktní data až do finálního odeslání poptávky.

Novinky

Vítejte v kompletně redesignovaných stránkách firmy Gerappa s.r.o., nově byly přidány sekce větrání místností, výměna oken a výměna dveří, dokončen online ceník plastových oken. Přidána rovněž sekce balkonové dveře

Reference

Firma Gerappa s.r.o. realizovala od svého založení nespočet zakázek. Mezi nejzajímavější lze řadit kompletní výměnu oken v panelových domech v České Třebové, Lanškrouně, Ústí nad Orlicí a dalších městech našeho, i sousedních okresů.

Kontakty

Gerappa spol. s r.o.
Sokolská 33,562 01
Ústí nad Orlicí
tel, fax: 465 320 354
zelená linka: 800888288

napište nám

Najděte nás na mapě

Navštivte také

Povlečení Tex-Art
Oblečení Argot
Dárky pro každého
Stropní kazety
Gastro bazar
Pletací příze


Výměna odkazů


O Firmě

Certifikaty

Nahoru       Xhtml 1.0 Strict CSS 2    Design, copyright by P-cut: webdesign